Načítám...
Vytvořte si účet a získejte velkoobchodní ceny | Registrovat

Investiční zlato

527389_gold-bars-minted-all.jpg

Vzhledem k našim nadstandardním vztahům s jednou z největších sléváren cenných kovů v Evropě, Argor Heraeus, umožňujeme našim klientům také nákup investičního zlata. Díky dodání zlatých slitků přímo ze slévárny garantujeme, že jde vždy o certifikované nové slitky a nejedná se o přeprodej z druhé ruky. Vše v nejširší možné hmotnostní nabídce a v originálním balení Argor Heraeus.

527380_gold-10x1g.jpg

Ve spolupráci se slévárnou Argor Heraeus jsme nastavili bezkonkurenční cenovou politiku pro prodej investičního zlata, navíc zcela transparentní. Naši klienti mají naším prostřednictvím možnost pořídit investiční zlato za aktuální cenu komoditní burzy drahých kovů platnou v den zaslání objednávky slévárně, plus pouhých 4,5% a fixní poplatek za ražbu/odlití cihličky, certifikaci a balení. Veškerou dopravu ze slévárny a  předání klientům zařídíme v našem showroomu v Praze a bez jakýchkoliv dodatečných nákladů. 

 

Přestože prodej investičního zlata není naší prioritní činností, díky bezkonkurenční cenové politice jsme našim klientům již doručili nemalé množství investičního zlata, a to i přes velice omezený marketing. Rádi uspokojíme i Vaší poptávku po této komoditě, která je v dnešní době více než vhodným doplňkem každého investičního portfolia, a je považována za stabilní a dlouhotrvající investici. V krizových dobách navíc se silným růstovým potenciálem. 

527388_gold-bars-minted-hologram.jpg

Současně nabízíme i další produkty Argor Heraeus, jako jsou investiční stříbro, palladium a platina. Opět s velice atraktivní cenovou politikou.

527390_other-bars.jpg
Kontaktujte nás
AB Diamonds
DOLCZE traditional manufacturing s.r.o.
Klimentská 1974/20
110 00 Praha - Nové Město
Česká republika
napište nám, ozveme se zpět
Ukažte, že nejste robot, vyberte číslo tři
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace