Načítám...
Vytvořte si účet a získejte velkoobchodní ceny | Registrovat

Naše služby

122923_imperial-prsten-image.jpg

VÝROBA
ŠPERKŮ

Zlatý šperk s diamantem, pomyslná korunka doplňující krásu a styl každé ženy. Chcete-li Váš diamant nebo jiný drahý kámen nechat vyniknout v podobě krásného šperku, jakékoliv přání Vám návrhem a výrobou šperku na míru rádi vyplníme. 
 
V nejbližší době na našich stránkách totiž představíme ukázky prací pečlivě vybraných zlatníků a klenotnických designerů, včetně odkazů na jejich ateliéry. Budete si tak moci vybrat styl odpovídající Vašemu vkusu a přání, a také ateliér, který Vámi vybraný diamant zasadí do krásného šperku.  

122924_sample-b.jpg

ZNALECKÉ
POSUDKY

Každý šperk má svou hodnotu, a to jak emocionální, spojenou s historií rodu, city, způsobem nabytí, tak materiální. Emocionální hodnota je nevyčíslitelná, materiální hodnotu již možné vyčíslit je. Měl by to ale udělat vždy jen odborník se širokými zkušenostmi v daném oboru, aby bylo toto zhodnocení relevantní. V mnoha případech je nutné provést oficiální znalecké posouzení. 

Více o službě
122925_image.jpg

INVESTIČNÍ
PORADENSTVÍ

Nákup investičních kamenů určitě není pro každého. Jedná se o velice specifickou investici pro investory, kterým vhodně doplní nebo rozšíří jejich stávající investiční portfolio. Při nákupu investičních diamantů je nutné přemýšlet vždy v dlouhodobém horizontu, a potom můžeme hovořit o velice zajímavé formě udržení či zvýšení hodnoty stávajících zdrojů. Nespornou výhodou držby investičních diamantů je jejich jednoduchá přenositelnost a také to, že za ně dostanete stejnou hodnotu, ať jste v danou chvíli kdekoliv na světě. 

Více o službě
122926_vlcsnap-2021-05-20-19h09m47s688.jpg

KOMISNÍ
PRODEJ

V rámci naší platformy připravujeme službu komisního prodeje, v rámci které umožníme majitelům diamantů jejich prodej prostřednictvím našich stránek. Zajistíme prodávajícímu veškerý servis potřebný pro úspěšné uplatnění diamantu na trhu, v případě nutnosti i přecertifikaci diamantu dle nejnovějších standardů a podobně. Kupujícím budeme u těchto kamenů garantovat, že kvalita diamantu odpovídá platnému certifikátu. Zprostředujeme i celý proces prodeje.

již brzy

Kontaktujte nás
AB Diamonds
DOLCZE traditional manufacturing s.r.o.
Klimentská 1974/20
110 00 Praha - Nové Město
Česká republika
napište nám, ozveme se zpět
Ukažte, že nejste robot, vyberte číslo dvě
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace