Načítám...
Vytvořte si účet a získejte velkoobchodní ceny | Registrovat

Znalecké posudky

Zpracujeme pro Vás znalecký posudek s razítkem soudního znalce, a to díky platné certifikaci soudního znalce se specializací na drahé kovy, kameny a šperky. Stejně tak pro Vás můžeme zpracovat i nezávislé hodnocení pravosti a kvality, nebo odhad hodnoty drahého kamene či šperku. 

122927_vlcsnap-2021-05-11-22h13m59s138.jpg

Každý šperk má svou hodnotu, a to jak emocionální, spojenou s historií rodu, city, způsobem nabytí, tak materiální. Emocionální hodnota je nevyčíslitelná, materiální hodnotu již možné vyčíslit je. Měl by to ale udělat vždy jen odborník se širokými zkušenostmi v daném oboru, aby bylo toto zhodnocení relevantní. V mnoha případech je nutné provést oficiální znalecké posouzení. 

122928_vlcsnap-2021-05-20-19h09m47s688.jpg

Znalecké posouzení hodnoty drahého kamenu nebo šperku může být vyžadováno soudy a státními orgány, společnostmi, institucemi, pojišťovnami, podniky, organizacemi a sdruženími.
V jiných případech si můžete pouze pro vlastní potřebu chtít ověřit hodnotu, pravost a kvalitu zakoupených nebo zděděných šperků. 

V takových případech pro Vás můžeme zpracovat znalecký posudek s razítkem soudního znalce, a to díky naší certifikaci soudního znalce v oboru Drahé kovy a kameny a Ekonomika - ceny a odhady se specializací drahé kovy, kameny a šperky.

Naše
certifikace
Znalec Aleš Bergl, byl jmenován v roce 2006 Krajským soudem v Plzni pod č.j. 1475/2006 Správ. a je zapsaný v rejstříku znalců u Krajského soudu v Plzni pro obory:
CERTIFIKACE V OBORU
Soudní znalec v oboru Drahé kovy a kameny
CERTIFIKACE V OBORU
Ekonomika - ceny a odhady se specializací drahé kovy, kameny a šperky
Kontaktujte nás
AB Diamonds
DOLCZE traditional manufacturing s.r.o.
Klimentská 1974/20
110 00 Praha - Nové Město
Česká republika
napište nám, ozveme se zpět
Ukažte, že nejste robot, vyberte číslo čtyři
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace